Bojnice

10°C

oblačno

Imuniáda v Meridiana Bojnice

27. 11. 2021

09:00 - 16:00

Dátum a čas

Sobota 27. November 2021
09:00 - 16:00

Miesto

Penzión Meridiana
Prievidzská cesta 55
972 01 Bojnice
Slovenská republika

Imuniáda v Meridiana Bojnice
Imuniáda v Meridiana Bojnice

Imuniáda v Meridiana Bojnice

Workshop Vás naučí ako pracovať so svojím dychom ako kľúčom k vnútornej energii, k výkonnejším pľúcam a celej dýchacej sústave, ako posilniť srdcovo-cievny systém, a využiť pritom silu svojej mysle a zároveň zvládnuť neočakávané výzvy v každodennom živote.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ

Kurz je pre všetkých, ktorým záleží na vlastnom zdraví, kondícii a životnej energii. Určený je záujemcom od 12 rokov. Turbulentná doba nám všetkým zreteľne ukázala, aká vysoká je cena zdravia. Naučíme sa, že správnym prístupom vieme uchopiť zodpovednosť za svoje zdravie a životnú energiu do vlastných rúk a dlhodobo si ich udržiavať vo výbornej kondícii.

Dych, vnútorný oheň a chlad používame ako tréningové nástroje k prebudeniu vlastnej vnútornej sily a energie. Učíme sa ich kultivovať. Zároveň zoceľujú našu imunitu a odolnosť voči neblahým vplyvom moderného prostredia.


CENA WORKSHOPU

Celodenný kurz - 129 Eur

(cena zahŕňa kurz a celodennú stravu)

Celodenný kurz s ubytovaním pre 1 osobu – 189 Eur

(cena zahŕňa kurz, ubytovanie na 1 noc a celodennú stravu)

Celodenný kurz s ubytovaním pre 2 osoby - 319 Eur

(cena zahŕňa kurz, ubytovanie na 1 noc a celodennú stravu)

WIM HOF METÓDA

Pôsobením doby sme si my, ako ľudský druh, vyvinuli odmeraný postoj k prírode. Zabudli sme pritom na našu vrodenú vnútornú silu, ktorou nás obdarila práve príroda. Je to aj schopnosť nášho tela prispôsobiť sa extrémnejším teplotám a prežiť komfortne v našom prirodzenom prostredí. Metóda Wim Hof je založená na princípe objavovania tohto potenciálu.

Terapia chladom

Správne vystavenie sa chladu, naštartuje množstvo zdravotných benefitov, vrátane aktivácie hnedého tuku. Znižuje v tele zápaly, posilňuje imunitný a hormonálny systém, zlepšuje kvalitu spánku a produkciu endorfínov, ktoré prirodzene zlepšujú vašu náladu.

Dýchanie

Dýchame všetci. Neustále a podvedome. Väčšinou si neuvedomujeme skryté možnosti dýchania a aplikácie dýchacích techník. Zmeny hladín nielen kyslíka podľa špecializovanej Metódy Wima Hofa nám prinesie viac energie a množstvo iných zdravotných benefitov.

Nastavenie mysle

Tretí pilier Metódy Wima Hofa je základom predošlých dvoch. Vystavovanie sa chladu a vedomé dýchanie si vyžadujú trpezlivosť a pravidelnosť, aby boli zvládnuté na jednotku. A tak, až pod správnym vedením a s Vašim odhodlaním, budete pripravení preskúmať a zvládnuť riadiť svoju vlastnú myseľ aj telo.

KTO JE ERIK SVITOK?

WIM HOF CERTIFIED INSTRUCTOR

XPT BREATH PERFORMANCE COACH

Certifikovaný inštruktor Wim Hof Method a kouč Metódy XPT zameranej na zvýšenie športovej výkonnosti špecializovanej na dýchacie techniky a športovú výkonnosť. Od počiatkov naberaní znalostí som čerpal zo svojich koreňov lektora angličtiny a zanieteného športovca. Záujemcov vediem k znovuobjaveniu vlastnej sily v živloch, ktoré sme vplyvom moderného spôsobu života vytlačili zo svojich životov. Prijatím ich energie sa vieme vrátiť naspäť ku koreňom svojich evolučných predností. Keď nebrázdim práve svet, žijem v Cigli, a ako WHM inštruktor pôsobím po celom Slovensku.

REGISTRÁCIA:

wimhofmethod.com

eriksvitok.com

Viac info na tel. čísle 0908 224 335

Mohlo by vás zaujímať

Čachtický hrad

Malebná zrúcanina viditeľná už z diaľky na vápencovo-dolomitickom kopci poskytujúca…

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Kontakt

Adresa Prievidzská cesta 55
972 01 Bojnice
Slovenská republika

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie