Bojnice

2°C

oblačno

Imuniáda v Meridiana Bojnice

27. 11. 2021

09:00 - 16:00

Dátum a čas

Sobota 27. November 2021
09:00 - 16:00

Miesto

Penzión Meridiana
Prievidzská cesta 55
972 01 Bojnice
Slovenská republika

Imuniáda v Meridiana Bojnice
Imuniáda v Meridiana Bojnice

Imuniáda v Meridiana Bojnice

Workshop Vás naučí ako pracovať so svojím dychom ako kľúčom k vnútornej energii, k výkonnejším pľúcam a celej dýchacej sústave, ako posilniť srdcovo-cievny systém, a využiť pritom silu svojej mysle a zároveň zvládnuť neočakávané výzvy v každodennom živote.

PRE KOHO JE KURZ URČENÝ

Kurz je pre všetkých, ktorým záleží na vlastnom zdraví, kondícii a životnej energii. Určený je záujemcom od 12 rokov. Turbulentná doba nám všetkým zreteľne ukázala, aká vysoká je cena zdravia. Naučíme sa, že správnym prístupom vieme uchopiť zodpovednosť za svoje zdravie a životnú energiu do vlastných rúk a dlhodobo si ich udržiavať vo výbornej kondícii.

Dych, vnútorný oheň a chlad používame ako tréningové nástroje k prebudeniu vlastnej vnútornej sily a energie. Učíme sa ich kultivovať. Zároveň zoceľujú našu imunitu a odolnosť voči neblahým vplyvom moderného prostredia.


CENA WORKSHOPU

Celodenný kurz - 129 Eur

(cena zahŕňa kurz a celodennú stravu)

Celodenný kurz s ubytovaním pre 1 osobu – 189 Eur

(cena zahŕňa kurz, ubytovanie na 1 noc a celodennú stravu)

Celodenný kurz s ubytovaním pre 2 osoby - 319 Eur

(cena zahŕňa kurz, ubytovanie na 1 noc a celodennú stravu)

WIM HOF METÓDA

Pôsobením doby sme si my, ako ľudský druh, vyvinuli odmeraný postoj k prírode. Zabudli sme pritom na našu vrodenú vnútornú silu, ktorou nás obdarila práve príroda. Je to aj schopnosť nášho tela prispôsobiť sa extrémnejším teplotám a prežiť komfortne v našom prirodzenom prostredí. Metóda Wim Hof je založená na princípe objavovania tohto potenciálu.

Terapia chladom

Správne vystavenie sa chladu, naštartuje množstvo zdravotných benefitov, vrátane aktivácie hnedého tuku. Znižuje v tele zápaly, posilňuje imunitný a hormonálny systém, zlepšuje kvalitu spánku a produkciu endorfínov, ktoré prirodzene zlepšujú vašu náladu.

Dýchanie

Dýchame všetci. Neustále a podvedome. Väčšinou si neuvedomujeme skryté možnosti dýchania a aplikácie dýchacích techník. Zmeny hladín nielen kyslíka podľa špecializovanej Metódy Wima Hofa nám prinesie viac energie a množstvo iných zdravotných benefitov.

Nastavenie mysle

Tretí pilier Metódy Wima Hofa je základom predošlých dvoch. Vystavovanie sa chladu a vedomé dýchanie si vyžadujú trpezlivosť a pravidelnosť, aby boli zvládnuté na jednotku. A tak, až pod správnym vedením a s Vašim odhodlaním, budete pripravení preskúmať a zvládnuť riadiť svoju vlastnú myseľ aj telo.

KTO JE ERIK SVITOK?

WIM HOF CERTIFIED INSTRUCTOR

XPT BREATH PERFORMANCE COACH

Certifikovaný inštruktor Wim Hof Method a kouč Metódy XPT zameranej na zvýšenie športovej výkonnosti špecializovanej na dýchacie techniky a športovú výkonnosť. Od počiatkov naberaní znalostí som čerpal zo svojich koreňov lektora angličtiny a zanieteného športovca. Záujemcov vediem k znovuobjaveniu vlastnej sily v živloch, ktoré sme vplyvom moderného spôsobu života vytlačili zo svojich životov. Prijatím ich energie sa vieme vrátiť naspäť ku koreňom svojich evolučných predností. Keď nebrázdim práve svet, žijem v Cigli, a ako WHM inštruktor pôsobím po celom Slovensku.

REGISTRÁCIA:

wimhofmethod.com

eriksvitok.com

Viac info na tel. čísle 0908 224 335

Mohlo by vás zaujímať

Hrad Beckov

Dominantný a majestátny. Taký je hrad Beckov. Vyrastá zo skaly, je s ňou spätý ako sú s…

Manínska tiesňava

Iba najcitlivejšie uši poetických duší tulákov dokážu zachytiť clivú melódiu vzácnej…

Kontakt

Adresa Prievidzská cesta 55
972 01 Bojnice
Slovenská republika

Mapa

Vyhľadajte top atrakcie